Ootame kõiki õpilasi ja õpetajaid osalema 29. oktoobril kell 15.00 toimuval karaokevõistlusel!

Karaokeässal osalemiseks:

1) Vali välja endale meelepärane laul!

2) Teata oma osalemisest!

Võid end kirja panna osalejate lehele

(1. korrusel muusika klassi ees) või kontakteeruda koolis, messengeris või meili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. vahendusel korraldaja Kristjan Tropiga. Digitaalsel registreerimisel lisa kindlasti kirjale oma nimi ja karaoke link YouTubes.

3) Tule ja sära karaokeässa lavalaudadel!

Osaleda võib nii üksi kui ka koos sõbraga! Oodatud on ka kostüümid, taustatantsijad, eriefektid jne, nii suurendate oma võiduvõimalust!

Päeva juhivad lahedad ja ürgandekad Andry Sten Tüvi ja Oliver Hannes Kurs, plaate keerutab ja mikreid vilistab vanameister Mikk Viirmann. Üritust aitavad rahvani tuua reklaamigurud Katriin Toome ning Kaarel Parve.

Esinejaid hindab viieliikmeline žürii, samuti ei puudu Karaokeässalt muhedad auhinnad.

Registreerimine kestab 27. oktoobrini, seega ole kärme ning hakka juba aegsasti laule harjutama!

Kohtumiseni Karaokeässal!

Korraldaja: Kristjan Tropp

Loe lisa

17.-25.10 Õpilaste sügisvaheaeg