Artiklid

Eramus+ projekt „Klõpsa ja kohtu" (nr 2021-1-EE01-KA122-SCH-000014996)

Projekti toimumise aeg: 01.09.2021-31.05.2022

Partnerid:
         Jana Eglisa Preilu Valsts gimnazija (Läti)
         Katholische Schule Liebfrauen (Saksamaa)
         Thuri György Gimnázium és Alapfokú Müvészeti Iskola (Ungari)

Kunigaiksto Gedimino progimnazija (Leedu)

Projekti eesmärgiks on kogemuste vahetamine partnerkoolide kolleegidega. Fookuses on töötajate ametialaste pädevuste suurendamine, õpilaste arengu toetamine kõigis kooliastmetes  ja senisest süsteemsema rahvusvahelise koostöö arendamine.

Projekti peamised tegevused on töövarjutamine, õpilaste rühmaviisiline õpiränne, kursused ja koolitused.

Käesolev projekt aitab luua uusi rahvusvahelisi kontakte edaspidiseks koostööks - õpilasvahetused, lõimitud keeleõppe projektid, koolitustegevus. Rahvusvaheline koostöö soodustab nii õpilaste kui õpetajate võõrkeeleoskust ja digipädevuste arengut.

Projektijuht Maie Põdramägi ( See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ,ee)

EU flag-Erasmus+ vect POS