Artiklid

Pakume tööd

Rakvere Gümnaasium võtab tööle põhikooli füüsika, loodus- ja arvutiõpetuse õpetaja. Kõikides ainetes on nädalakoormus 6 kontakttundi.
Lisainfo õppealajuhataja Marika Eiskop (telefon 53264806, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )
____________

Rakvere Gümnaasium võtab tööle põhikooli matemaatika õpetaja (5 kontakt-tundi) ja põhikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja (5 kontakt-tundi).
Lisainfo õppealajuhataja Marika Eiskop (telefon 53264806 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ).
____________

Rakvere Gümnaasium võtab tööle logopeedi. Töö 6.-9. klassi õpilastega.
Lisainfo õppealajuhataja Marika Eiskop (telefon 53264806 või  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ).