Muuseumi mälumängus meie noored taas võidukad

17. ja 21. veebruaril toimus SA Virumaa Muuseumide korraldatud mälumäng Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva tähistamiseks. Põhikoolide kategoorias võitis meie kooli 9. b klassi võistkond koosseisus Kris Sipolainen, Timo Tiimus ja Markus Jõgi (juhendaja õp Heli Kirsi). II koha sai 8. c õpilaste võistkond koosseisus Ainar Tropp, Henri Ljaš ja Romary Hang (juhendaja õp Silva Taremaa). Gümnasistide võistkond Siil koosseisus Liisa Lehtpuu, Margareth Villers ja Oliver Robin Alt said 2. koha (juhendaja Heli Kirsi). Preemiareis 9. b klassi võistkonnale koos juhendajaga viib Eesti Meremuuseumi.

Kiidame!