Meie koolile omistati Cambridge Assessment English sertifikaat

Rakvere Gümnaasiumi inglise keele õpetajad on tublimaid õpilasi aastaid valmistanud ette Cambridge Assessment English (CAE) kõrgeimaks C1 ja C2 taseme keeleeksamiks. Viimasel kahel õppeaastal on õpetaja Tuuli Länik olnud meie kooli kontaktisik CAE eksamikeskuses ja tema eestvedamisel ning teiste inglise keele õpetajate toel on suur osa 12. klassi õpilastest saanud võimaluse CAE eksamil osaleda. Eelmise õppeaasta jooksul sooritas CAE eksami koolis 32 lõpuklassi gümnasisti, neist 4 said kõrgeima, C2 tulemuse. CAE keskus on meie kooli nimetanud ametlikult õpilasi CAE eksamiks ettevalmistavaks kooliks ja omistas meile ka vastava sertifikaadi.
Täname keskust usalduse eest ja inglise keele õpetajaid hea töö eest!
Edu tulevastele eksaminandidele!