President tunnustas meie kooli kui aasta tegijat liikuma kutsuvate koolide seas

Meie kool pälvis  tunnustuse kui Parim distantsõppega kohaneja.

Rakvere Gümnaasiumi algklassimajas võeti distantsõppe ajal kasutusele uudne ja liikumist soosiv süsteem. Tunniplaanis sisustati teisipäev ja neljapäev aineõpetuse ning liikumisega lõimitud õppepäevadena. Projektülesanded sisaldasid ka rohkelt liikumist. Huvitegevuse liikumisülesanded jagus nii õpilastele, lapsevanematele kui ka õpetajatele. Õppeainete ja õuesõppe kombineerimise abil suudeti kodus veedetud kuudel paindlikult jätkata sportlike ja liikuma ärgitava tegevusega.

Õppealajuhataja Kadi Kruusmaa: "See on kogu Tallinna tänava maja õpilaste, õpetajate ja vanemate meeskonnatööauhind, mis näitab, kuidas kiirelt ja loovalt saab ka distantsõpet inimlikult korraldada nii, et ellu jääksid nii õpilased, õpetajad kui ka vanemad."

tunnustus1 tunnustus2