Karaokeässa tiitli pälvis Karin Laks

29. oktoobril toimus meie koolis traditsiooniline Karaokeässa lauluvõistlus. Osa võtsid nii õpilased, kui ka pedagoogid, esitades kokku 10 etteastet. Kuna osalejad olid väga tublid, siis andis žürii välja palju eripreemijaid ja otsus võistluse võitjate üle ei saabunud lihtsalt. Võistluse 3. koha pälvis Elis Jürgens lauluga "Moonlight", 2. kohale tuli Lisett Kulmats looga "Bad liar" ja ürituse peapreemia pälvis Karin Laks, kelle esituses kõlas Olav Ehala "Kodulaul", tublit laulutüdrukut saatis kitarril Ainar Tropp. Rahva lemmiku tiitli pälvis Lisett Kulmats. Ürituse korraldas Kristjan Tropp.

Tunnustus kõigile osalejatele ja ürituse läbiviijatele!