Disaininädala raames kohtusid õpilased Maiken Urmet-Austiniga

Esmaspäeval, 2.novembril kell kohtus 12. klasside õpilastega Maiken Urmet-Austin. Ta on Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia eriala lõpetanud arvutigraafik, kes oma ameeriklasest abikaasa tööga seoses on enamus oma elust töötanud üle interneti ehk kaugtöö põhimõttel. Maiken on olnud Tartu Kõrgema Kunstikooli õppejõud, andes erialast inglise keelt meediatudengitele. Praegu töötab Maiken Pallase arendusjuhina ja Estonian Fashion Festival turundusjuhina.

Kohtumine toimus inglise keele tundide raames ja andis õpilastele lisaks disainialastele teadmistele võimaluse suhelda külalisega inglise keeles.