Meie kooli 11. klassi õpilased on distantsõppel

Head Rakvere Gümnaasiumi õpilased, töötajad, lapsevanemad ja koostööpartnerid

Terviseamet teavitas 3.novembri õhtul kooli juhtkonda, et meie kooli ühel 11.klassi õpilasel on kinnitatud Covid-19 diagnoos. Soovime koolipere poolt oma õpilasele kiiret paranemist!

Tulenevalt Terviseameti soovitustest viiruse leviku peatamiseks õpivad kõik 11. klasside õpilased kuni järgmise nädala lõpuni distantsilt e-õppes.

Vabaduse tänava koolimajas on kõikidel töötajatel kaitsemaski või -visiiri kandmine kohustuslik. Tallinna tänava koolimajas on töötajatel kaitsemaskide või -visiiri kandmine soovituslik.

Lugupeetud lapsevanemad ja koostööpartnerid, palume teil 4.-13.novembril kooliga ühendust võtta telefonitsi või saata e-kiri.

Edastasime Terviseametile õpilaste nimekirja, lähikontaktsetega võetakse ühendust ja selgitatakse koduse isolatsiooni reegleid.

Kallid 11. klasside õpilased, palun suhtuge äärmiselt vastutustundlikult koduse isolatsiooni reeglitesse ja jälgige oma tervist. Järgmise nädala lõpuni te õpite ja puhkate kodus, te ei tohi käia sellel perioodil trennis, huvikoolides ega kohtuda sõpradega. Palun jälgige oma tervist, kui peaksid ilmnema haigussümptomid, võtke koheselt telefonitsi ühendust oma perearstiga.

Vaid äärmiselt vastutustundliku käitumisega hoiame ära viiruse edasise levimise.

Palun tutvuge Terviseameti käitumisjuhistega 14-päevaseks jälgimisperioodiks

Koroonaviiruse alane lisainfo on leitav:

Terviseameti leheküljelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Koroonakriisi leheküljelt https://www.kriis.ee/et/-koroonaviirus

Kõigile rahulikku meelt ja tugevat tervist soovides

Riina Veidenbaum, direktor