Väga head tulemused eesti keele olümpiaadilt

6. novembril peeti Rakvere Põhikoolis eesti keele olümpiaadi maakonnavoor, mis oli 3. aprillil eriolukorra tõttu ära jäänud. Osalesid praegused 6. ja 7. klassi õpilased. Peale keeleülesannete kontrolliti ka eesti laste- ja noortefilmide tundmist, nt „Sipsik", „Eia jõulud Tondikakul", „Seltsimees laps" jt.

Meie kooli 6. klasside õpilastest võitis esikoha Arabella Altrof, 2.–3. kohta jäi jagama Liisa Bauvald, 5. kohale tuli Kristelle Reentalu ja 8.–9. koha sai Elise Bobõlski. Võistlejaid oli kokku 33.

7. klasside õpilastest jäi 4.–5. kohta jagama Kristjan Soidla, 6. koha sai Hans-Kristjan Kaptein, 8. koha Teele Lehtpuu ning 9.–10. kohale tuli Linell Saarne. Võistles 28 õpilast.

Õpilasi juhendasid Marina Liiker, Reet Bobõlski, Merle Velbo ja Argo Mund.

Palju õnne!