Rakvere Gümnaasium

A+ A A-
11
12

Rakvere Gümnaasiumi pere töötab 14.-22.12. distantsõppes

Vastavalt Rakvere Linnavalitsuses munitsipaalkoolidega kokkulepitule töötab Rakvere Gümnaasiumi pere järgmisest nädalast kuni talvise koolivaheaja alguseni distantsõppes.

Tallinna tänava õppehoone 1.-5.klasside õpilased teevad loovaid projektitöid, milleks arvuteid ja internetiühendust vaja ei ole. Lisatuge vajavatele õpilastele on koostatud individuaalsed tegevusplaanid ning vanematele saadetakse eKooli kaudu vastav teade.

Vabaduse tänava õppehoone 6.-12.klasside õpilased õpivad distantsõppes. Vajadusel saab õpilane koolist laenutada arvuti. Koolimajas tohivad viibida ja liikuda üksnes need õpilased, kes vajavad hariduslikke tugiteenuseid, õpetaja hinnangul konsultatsioone õpitulemuste saavutamiseks või sooritavad praktilist õpet, eksameid, teste või osalevad olümpiaadil.

Õppetegevuseks kasutatavates ruumides viibijad peavad kandma maski. Maske ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või töötajad, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.

Õppekorralduse ja tellitud toidupakkide info on eKoolis.

Kõik 1.-12.klasside planeeritud teatrid, jõulumaad, väljasõidud ja muud üritused jäävad ära ning on edasi lükatud järgmisesse aastasse.

Soovime kõigile tugevat tervist ja rahulikku meelt.

Vt Haridus- ja Teadusministeeriumi infokiri 

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684 
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registrikood: 75025182

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.