Lõppes Lääne-Virumaa koolide 20. mälumänguturniir

Vaatamata koroonale sai peetud 5 mängu, mille küsimuste ja kõigi mängude tulemustega saab tutvuda siin.

Sellel aastal võitsid turniiri põhikooliõpilaste arvestuses Väike-Maarja Gümnaasiumi Kisakõrid, II koha saavutasid Rakvere Gümnaasiumi Gnoomid ja III koha Vinni-Pajusti gümnaasiumi Kalamehed.

Gümnasistide arvestuses saavutasid kolm esimest kohta Rakvere Gümnaasiumi võistkonnad: I RG10, II Kandiku Taadid, III Lepane Ree.

Meie kooli põhikooli õpilaste võistkonda kuulusid Ainar Tropp, Mikk Bobõlski, Henri Ljaš, Romary Hang ja Karl Allvee. Kolm esimest kohta saavutanud gümnasistide võistkondades osales läbi aasta 13 õpilast.
RG10: Markus Jõgi, Kris Sipolainen, Ann-Marii Suvorov, Timo Tiimus.
Kandiku Taadid: Kristjan Tropp, Karl Grube, Henri Kimsen, Markus Ljaš, Eliisabet Preismann.
Lepane Ree: Diana Raid, Marta Sõmer, Triinu Vassiljeva, Madli-Riin Veski.

Kiidame!