Meie kooli õpilasfirma on maakonna parim!

Reedel, 12.11 toimus maakondlik ettevõtlusgala, kus tunnustati ka tänavusi paremaid õpilasfirmasid. Lääne-Virumaa aasta õpilasfirma 2021 on Rakvere Gümnaasiumi õpilasfirma Nüüd On Kellad, mis tootis eelmisel õppeaastal vanadest siduriketastest seinakelli. Õpilasfirmas tegutsesid Sten Sillandi ja Jan Hendrik Kangur.

Maakonna kolme parema õpilasfirma hulka oli nomineeritud ka teine Rakvere Gümnaasiumi õpilasfirma – tervislikke müslibatoone tootnud Mürakaru Müsli. Ettevõttesse Mürakaru Müsli kuulusid Margus Vahter, Katriin Toome ja Oliver-Hannes Kurs. Õpilasi juhendab Reet Bobõlski

Palju õnne!