Õpilasesindus asetas mälestuspärja Vabadussõjas langenutele

Õpilasesinduse president Margus Vahter ning kooli lippur Marin-Brith Põldma asetasid mälestuspärja Vabadussõja ausambale, tähistamaks Eesti Vabariigi 104. aastapäeva. Meenutati ja avaldati austust Eesti iseseisvuse eest langenuile ja võidelnuile.

Rakvere Gümnaasiumi peaukse kõrval seisval mustal marmortahvlil on kuldsete tähtedega kirjas nende meie kooli õpetajate ja õpilaste nimed, kes andsid elu Eesti vabaduse eest. Nende kivisse raiutud kuue nime kaudu meenutavad nad kõiki 87 õppursõdurit, kes ei pidanud raskel ajal paljuks minna oma riiki ja vabadust kaitsma.

Fotode autor: Ain Liiva