Õpilasesindus korraldas maskiballi!

27. mail toimus õpilasesinduse poolt korraldatud kevadpidu "Maskiball", mis tõi kooli aulasse kokku rõõmsad õpilased koos kaaslastega. Pidulistele esines noortebänd Kunnelistid, mängiti mitmeid seltskonnamänge, söödi omavalmistatud suupisteid ning nauditi koosolemise rõõmu. Üritus lõppes balli printsi ning printsessi valimisega, kelleks osutusid Madli-Riin Veski ning Kristjan Tropp. Peo lõppedes langetasid (peaaegu) kõik enda maskid ning nähtavale tuli osalejate tõeline pale.

Korraldamisse panustasid nõu ja jõuga Amanda Karakai, Ann-Marii Suvorov, Heloise Kanna, Kaarel Parve, Kai Otsa, Kaidrit Singh, Katriin Toome, Kirke-Maria Mägi, Laura Kelk, Laura Tantsulõvi, Maarja Kask, Marleen Paberit, Mart Nõmmik, Rasmus Laks, Anete Hellmann, Triinu Vasiljeva, Oliver Kurs, Mikk Viermann ja Margus Vahter.

Õpilasesindus tänab kõiki osalejaid ja esinejaid.