Külas olid õpilased Lütjenburgi koolist Saksamaalt

Märtsikuu viimasel esmaspäeval kell 13.05 maandusid Eestis 8 õpilast ja 2 õpetajat Saksamaalt, Lütjenburgist, et koos veeta vahva nädal Eestimaal. Tegemist on vahetusprogammiga, sügisel käisid meie õpilased Saksamaal ning elasid sealsetes peredes, kuid nüüd toimus sakslaste vastukülastus. Programm oli saksa külalistel tihedalt sisustatud. Iga päev viibisid sakslased paar tundi meie koolitundides ning peale seda toimusid ühised ettevõtmised. Kolmapäeval tehti väljasõit Ida-Virumaale, kus külastati kaevandusmuuseumit ning Kuremäe kloostrit. Neljapäeval sõideti üheskoos Tallinna ning käidi loomaaias, vanalinnas ja lauluväljakul. Õhtu lõpetas bowlinguturniir. Reedel tutvuti Rakvere linnaga ning toimus linnapea vastuvõtt. Laupäev oli perepäev, kus iga pere sai ise otsustada, mida päeva jooksul ette võtta. Õhtul sõideti külla õpetaja Eve Rajale, kelle juures korraldati lahkumispidu. Pühapäeva hommikul kell 11.30 kogunesid kõik pered koolihoovi, et saata sakslased Tallinna bussile.
Vahetusnädal oli igati edukas ning õpetlik, kõik õpilased said praktiseerida oma inglise ja saksa keele oskust, tutvustada meie kultuuri ja avardada oma silmaringi.

Meie koolist osalesid projektis õpilased Liisa, Iiris, Eliis, Miina, Getter, Katariina, Helen ja Karen ning õpetajad E. Raja, M. Noormaa ja K. Lina.

Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684