Vilistlane Oleg Gross viis parimad ainetundjad ja nende juhendajad preemialennule!

Kooli vilistlasest suurettevõtja Oleg Gross tahab pakkus Rakvere Gümnaasiumi parimatele ainetundjatele ja nende juhendajatele, kes esindasid meie kooli sellel õppeaastal vabariiklikul olümpiaadivoorul, võimaluse teha Rakvere linna kohal kopteriga õhusõitu.

Sõidud toimusid 2. juunil. Grossi lennumasin Eurocopter EC 130 võtab peale korraga 6 reisijat.

Vabariiklikul olümpiaadivoorul osales meie koolist sellel õppeaastal 17 õpilast, neid juhendas 11 õpetajat, kokku seega 28 tubli tegijat.