Meie koolile omistati eTwinningu kvaliteedimärk

eTwinning on Euroopa koolide virtuaalne kogukond, mis on mõeldudud koolide vaheliseks suhtlemiseks, koostöö tegemiseks ja ühiste projektide loomiseks.

Selleks, et tunnustada koole eTwinningu raames tehtud töö eest, hakati sel aastal välja andma koolide kvaliteedimärki, mis on tunnustus tehtud töö eest.

eTwinningu kvaliteedimärk aastateks 2018-2019 omistati ka kaheksale  Eesti haridusasutusele. Nende hulgas ka Rakvere Gümnaasiumile.

Statuudi järgi on märgi saajad teerajajad ja eeskujud järgmistes valdkondades: digipraktika; e-turvalisuse praktika, uuenduslikud ja loovad lähenemisviisid pedagoogikale, töötajate jätkuva kutsealase arengu edendamine, koostööl põhineva õppepraktika edendamine töötajate ja õpilaste seas.

Mais on Kadi Kruusmaa ja Mare Kütt kutsutud eTwinningu konverentsile, mis toimub Roomas.

Vaata lähemalt