Osale Noore Iseneri programmis!

Tallinna Tehnikaülikooli Mektory Tehnoloogiakoolis on käimas interdistsiplinaarne Noore Inseneri Programm, mille uutesse gruppidesse oodatakse uusi osalejaid! Programmis ootame osalema 9. – 12. klasside õpilasi.

PS! Programmi õppepäevad toimuvad laupäeviti ning on osalejatele tasuta! Esimesed õppepäevad leiavad aset juba 6. oktoobril!

Selleks, et õppepäevadel saaksid osaleda ka noored väljastpoolt pealinna, algavad õppepäevad laupäeviti kell 10.00 ning õpilastele on ette nähtud ka tasuta lõunasöök.

Noore Inseneri Programm on Tallinna Tehnikaülikooli poolt ellu kutsutud selleks, et tutvustada kooliõpilastele erinevaid insenerialasid. Programm koosneb 12 õppepäevast, mille jooksul külastatakse põnevaid laboreid ning teostatakse välitöid looduskeskkonnas. Osalejad võivad osa võtta nii üksikutest õppepäevadest kui ka kogu programmist tervikuna.

Õppepäevade teemad:

1) Vesi;

2) Tootearendus;

3) Elektromehaanika;

4) Teede projekteerimine, liikluse modelleerimine ja sildade ehitamine;

5) Ehitus;

6) Taastuvenergia;

7) Geodeesia ja geoinformaatika;

8) Virtuaalreaalsus;

9) Kütuse saamine, omadused ja kasutamine;

10) Ventilatsioon;

11) Robootika;

12) Elukeskkonna materjalid.

Täpsem info ja registreerimine: