Toimus koolinoorte mälumänguvõistluste Lääne-Virumaa eelvoor

XVI Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistluste Lääne- Virumaa eelvoorus, kus osales 16 võistkonda ja mis toimus Rakvere Gümnaasiumi aulas, saavutas põhikoolide kategoorias III koha 9.d klassi võistkond koosseisus Emily Põdra, Robin Kütt, Sirli Übius ja Sirle Übius. Gümnaasiumide arvestuses sai II koha võistkond Klapravi koosseisus Ivar Palk, Mona Kiik, Marit Priisalu ja Eleriin Miilman ning III koha võistkond Siil koosseisus Miina Roost, Margareth Villers, Liisa Lehtpuu ja Rauno Lemberg.

Palju õnne!

Suur tänu mälumängu korraldamise eest õpetajatele Ivi Kask, Maire Noormaa, Kalle Lina ja maakondlikule koordinaatorile Heli Kirsile.