Mälumängu võitjad meie koolist!

27. novembril meie kooli aulas toimunud XVII Eesti meistrivõistlustel mälumängus koolinoortele saavutasid Tartu rahu mängus kõigi osalenud 15 võistkonna arvestuses maakondliku üldvõidu ja said 30. jaanuaril 2020. aastal Tartu Jaan Poska Gümnaasiumis toimuvale finaalmängule 9. b klassi õpilased Markus Jõgi, Kris Sipolainen, Ann-Marii Suvorov ja Timo Tiimus. Punktide arvestuses pääses finaali ka 10. r klassi õpilaste võistkond Kandiku Taadid koosseisus Kristjan Tropp, Henri Kimsen, Markus Ljaš ja Eliisabet Preisman. Mõlemad võistkonnad võitsid ka XVII EMV üldmängu maakondliku eelvooru vastavalt põhikoolide ja keskkoolide kategoorias ning esindavad kogu maakonda finaalis kevadel Viimsi Koolis. XVII EMV koolinoortele mälumängu eelvooru viisid läbi õpetajad Argo Mund, Silva Taremaa, Heli Kirsi, Ivi Kask, Kalle Lina ja Maire Noormaa.

Kiidame!