Rakvere Gümnaasium

A+ A A-

1932-1944 Rakvere Ühisgümnaasium (Rakvere Gümnaasium)

1932 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Ferdinand Anton
  • Eduard Aren
  • Verner Greenberg
  • Gerda Grüntal
  • Artur Haus
  • Leida Hunt
  • Erich Kaasik
  • Harald Kattelberg
  • Nadežda Kiin
  • Johannes Klammer
  • Artur Koemets
  • Herman Käba
  • Leida Kärje
  • Egon Küüra
  • Evald Lageda
  • Arnold Laur
  • Johannes Lepasaar
  • Bernhard Lille
  • Erich Lipp
  • Velicia Loi
  • Verner Lukmann
  • Harry Mannov
  • Marta Muss
  • Ferdinand Niilmann
  • Ella Nirgi
  • Meinhard Nurk
  • Kamilla Oja
  • Ervin Peep
  • Helmi Peinor
  • Erika Pikkov
  • Arved Reinman
  • Aino Romman
  • Karl Sachsen
  • Valentine Sandberg
  • Lehte Sarapuu
  • Samuel Schermann
  • Helmar Senner
  • Hermilde Silbergleich
  • Leida Soone
  • Emma Steinberg
  • Paul Tahlfedt
  • Magdaleena Teinmann
  • Ilse Tiitso
  • Silvia Tomingas
  • Roman Treumann
  • Hugo Trommel
  • Adele Urbanovitš
  • Aleksander Valdberg
  • Robert Valgelinn
  • Aino Veide
  • Helmi Veismann
  • Eleonore Väljataga

1933 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Leida Aus
  • Karl Argus
  • Linda Bakhoff
  • Marta Baumann
  • Marianne Düüna
  • Anita Eigi
  • Konstantin Freirik
  • Helmi Hakk
  • Evald Inno
  • Hugo Juhkam
  • Julius Kabel
  • Leida Kadak
  • Meinhard Kask
  • Endel Kaskema
  • Arnold Keil
  • Vaike Kesküla
  • Irina Kiisel
  • Paul Klammer
  • Johannes Kustin
  • Karl Laasi
  • Richard Lerm
  • Elli Lillepea
  • Richard Liivermann
  • Leida Lootus
  • Olga Miira
  • Evald Mäe
  • Ellinor Mägi
  • Heldela Mölder
  • Koidula Ong
  • Salme Oolep
  • Hilda Paju
  • Erich Priskar
  • Karl Põiklik
  • Helmi Salu
  • Emmi Sepik
  • Jaan Sossi
  • Selma Steinberg
  • Irina Tamm
  • Edgar Tepp
  • Eva Teetlaus
  • Hermide Tiivas
  • Milda Treilman
  • Herman Ups
  • Aleksander Vaab
  • Jaanus Vares
  • Helene Veem
  • Miralda Vilandberg
  • Leo Vinkel
  • Alma Virks
  • Helga Voola

1934 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Marta Adamberg
  • Arnold Alliksmann
  • Aksel Ehrenpreis
  • Effi Jõesaar
  • Ellen Jõesaar
  • Eduard Jakobson
  • Ulrich Kallip
  • Konstantin Kiin
  • Asta Kevit
  • Mati Koot
  • Aleneta Korman
  • Richard Kull
  • Edgar Kärmik
  • Meeta Leesik
  • Linda Liinev
  • Eduard Mark
  • Lembitu Markson
  • Valter Mikiver
  • August Mägi
  • Helgi Oja
  • Oskar Ollin
  • Galina Posdnjakova
  • Leo Peedo
  • Arnold Sule
  • Erich Tambeck
  • Elmar Tamson
  • Valentin Teders
  • Marta Traus
  • Agnes Tündem
  • Paul Ups
  • Ilse Vebermann
  • Amanda Verlo
  • Linda Veske
  • Boris Volkov

1935 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Agnes Adamberg
  • Hilda Ader
  • Eduard Allik
  • Alma Grünthal
  • Richard Elm
  • Edgar Essensohn
  • Heinrich Juhkami
  • Elga Jõesaar
  • Heinrich Kala
  • Elise Karjus
  • Meeta Kriisenthal
  • Maimu Kruusberg
  • Aino Kukke
  • Arnold Kull
  • Elmar Kõiv
  • Alfons Külmallik
  • Rudolf Laanes
  • Hilja Lammer
  • Valdo Lehari
  • Meta Linamaa
  • Georg Lootus
  • Helmi Luhavälja
  • Aleksander Luht
  • Erich Meisner
  • Linda Männik
  • Aleksander Napa
  • Mart Napa
  • Hildegard Nõmtak
  • Mari Persmann
  • Heino Raabe
  • Evald Rink
  • Lembit Saukas
  • Elita Siirak
  • Georgi Štšerbitski
  • Aksel Tepp
  • Helga Tiitson
  • Viktor Tipner
  • Aksel Urbas
  • Otto Vebermann

1936 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Ervin Annuka
  • Vileida Besen
  • Herman Ilves
  • Kristjan Karlson
  • Otto Karm
  • Karl Kelu
  • Harri Kesküla
  • Ernst Kulli
  • Ants Lahi
  • Ferdinand Laur
  • Ellen Leemets
  • Vaike Lillenberg
  • Hilda Lillimägi
  • Guido Mahkvei
  • Hugo Niilbach
  • Leida Odraks
  • Ants Olvet
  • Herbert Oruoja
  • Leonida Põder
  • Laine Randma
  • Lidia Raudsepp
  • Renate Reinumaa
  • Peeter Rosenberg
  • Helma Rosmann
  • Stella Roopere
  • Leida Rätsep
  • Lembit Rondik
  • Linda Steinberg
  • Erich Summer
  • Eduard Suursu
  • Dagmar Tiivas
  • Evald Tuulik

1937 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Nadežda Andreson
  • Arnold Aviksoo
  • Melaida Erik
  • Ida Janno
  • Andres Kalle
  • Aino Kivimaa
  • Aino Kriisa
  • Selma Kull
  • Martin Kutti
  • Valdek Langovits
  • Anita Lauri
  • Aino Lepp
  • Viktor Luht
  • Arvo Merimaa
  • Erich Mäe
  • Hans Mäger
  • Leino Oru
  • Julius Ploom
  • Alfred Polster
  • Viktor Põder
  • Hendrik Raatma
  • Richard Riisalu
  • Karl Roopalu
  • Viktor Roostoja
  • Olev Saare
  • Meeri Saaren
  • Eerik Saluveer
  • Paul Seene
  • Robert Soomre
  • Leida Vaher
  • Helmi Vint
  • Erich Toming
  • Hans Ülejõe

1938 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Erich Alliksaar
  • Erich Freienthal
  • Veera Grabe
  • Anu Joa
  • Felita Joa
  • Endel Kaljuraid
  • Pääro Kressa
  • Uku Kruusimägi
  • Arved Kruustamm
  • Irene Kägu
  • Fernando Küngas
  • Johannes Laanes
  • Hugo Lassur
  • Virve Leppik
  • Villi Liim
  • Evi Mahkvei
  • Endla Mark
  • Sidonie Mentak
  • Martin Mägi
  • Gunhild Oksenberg
  • Teodor Orlov
  • Villem Oser
  • Salme Proosa
  • Leida Puusepp
  • Evald Rajamäe
  • Ilma Rinaldi
  • Elmar Roopalu
  • Elmar-Raimund Ruben
  • Aino-Magdalena Saaren
  • Isaak Serman
  • Alfriede Soone
  • Leida Tammik
  • Valve Teetlaus
  • Eero Toomaru
  • Lembit Truverk
  • Aino Vaasma
  • Edgar Vitsut
  • Adolf Yllö

1939 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Ülemineku tõttu 12-klassilisele gümnaasiumile lõpetajaid ei ole.

1940 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Reaalharu:
  • Adu Allvee
  • Georg Atonen
  • Arnold Green
  • Uno Haho
  • Robert Kello
  • Oskar Nurksee
  • Evi Raid
  • Leo Rammo
  • Kaljo Rehemägi
  • Aimar Romman
  • Helmut Soomre
  • Evald Tarve
  • Ervin Tatrik
  • Hans Teetlaus
  • Humanitaaarharu:
  • Heljo Aaviksoo
  • Ella Eichelmann
  • Lelia Haho
  • Lembit Kaik
  • Heino Kallip
  • Tiiu Lents
  • Linda-Emilie Mardi
  • Virve Mets
  • Leon-Albert Ney
  • Leida-Loreida Rabadik
  • Ellen-Hildegard Riibe
  • Mihkel Saks
  • Ants Sepp
  • Lea Tenneberg
  • Ella-Helene Tepper

1941 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Lõputunnistusel Rakvere I Keskkooli nimetus
  • 12. õppeaasta lõpetajad
  • Hugo Eenmaa
  • Kalev Einpaul
  • Laine Jalakas
  • Ernst Kakit
  • Loreida Kalamees
  • Loreida Karineem
  • Karl Kask
  • Juta Krusenberg
  • Viktor Kruuse
  • Valdek Lank
  • Aino Lindam
  • Valve Lindamm
  • Olga Martma
  • Villem Neemoja
  • Hilja Pentson
  • Hille Raba
  • Aino Rae
  • Helmi-Camilla Randma
  • Vello Ranne
  • Ingrid Ressar
  • Astrid Rääbus
  • Helgi Susi
  • Galja Zahharov
  • Paul Tambek
  • Boris Tamm
  • Helmi Tamre
  • Roman Tiivas
  • Agnes Tennemaa
  • Endel Toming
  • Juta Vasar
  • Ado Vendsalu
  • 11. õppeaasta lõpetajad (36)Aino Amberg
  • Milda Erik
  • Aino-Helgi Hauge
  • Ingrid Jalakas
  • Marie Kaare
  • Felix Kadaja
  • Salme Kallasto
  • Inge Kalvet
  • Teja Kärmik
  • Lembit Laasberg
  • Erika Luiga
  • Peeter Luiga
  • Marie Martma
  • Hella Moones
  • Renee Ney
  • Ellen Nurk
  • Kaarel Nurmse
  • Helga Pajupuu
  • Mia Penno
  • Uno Podar
  • Ella Puss
  • Senta Pärnamets
  • Hilja Remmel
  • Helmut Rohtla
  • Lauri Ruus
  • Ellen Saaren
  • Harald Sepp
  • Harold Siiak
  • Olev Soosalu
  • Olga Zahharova
  • Harri Tammsalu
  • Helge Teetlaus
  • Erich Teltma
  • Erich Toffer
  • Marta Valge
  • Evald Väin
  • Lõputunnistusel Rakvere II Keskkooli nimetus
  • 12. õppeaasta lõpetajad
  • Liidia Ardla
  • Montha Ennosaar
  • Olga Grabe
  • Juta Gutman
  • Heljo-Miralda Kirsch
  • Karin Kutti
  • Mare Laanes
  • Agnes Lukas
  • Lutsilla Meilbaum
  • Karin-Margot Nee
  • Agnes-Hildegard Niit
  • Elsa Siller
  • Elga Täpp
  • Valve Udupere
  • Elvine Vainomäe
  • Erica Vihman
  • 11. õppeaasta lõpetajad
  • Elsa Aalberg
  • Heda Aru
  • Hilja Avastu
  • Õilme Innos
  • Elsa-Elisabet Jalak
  • Vanda-Valentine Kirs
  • Liidia Klammer
  • Valvi Kullerkupp
  • Helga Kõiv
  • Liidia Lilbok
  • Elmerice Lill
  • Haide Lillak
  • Salme Mölder
  • Elga Ormisson
  • Aide-Martsede Plaks
  • Valve Pärnaste
  • Ellen Rannik
  • Asta-Loreida Renke
  • Ellen-Helena Rosenbaum
  • Laine Seil
  • Heldin Sihver
  • Vilma Taimre
  • Martha Vendt
  • Ellen-Marie Viitman
  • Maimu Voodma
  • Maimu Võiberg
  • Valve Väin
  • Hilja Ööpik

1942 Rakvere Ühisgümnaasium

  • 11. õppeaasta lõpetajad
  • Rakvere I Gümnaasium
  • Hilja Aigra
  • Helda Aron
  • Erich Danilson
  • Helga Eiskop
  • Leonoore Kuningas
  • Ella Kustin
  • Liidia Käärt
  • Helene Leuska
  • Aino Lindam
  • Loreida Lippasaar
  • Mercedes Miller
  • Viktor Neemoja
  • Aino Normak
  • Artur Prok
  • Vilma Raudsepp
  • Fernanda Rääbus
  • Virve Saare
  • Helmi Salajõe
  • Olga Šlikov
  • Ilmar Tamre
  • Enn Tartu
  • Liidia Tiimus
  • Juta Uibo
  • Irene Varik
  • Ülo Vilipus
  • Aino Übner
  • Rakvere II Gümnaasium
  • Gerda Aasumets
  • Evi Fäelmann
  • Aino Hübner
  • Heino Kirss
  • Olivia Koovit
  • Agnes Kukk
  • Ellen Kägu
  • Herbert Kübar
  • Meinhard Laks
  • Vambola Lammas
  • Heljo Leemeti
  • Agnes Leetma
  • Hildegard Luukas
  • Helga Muru
  • Vilma Mölder
  • Harda Nurmik
  • Hilda Puust
  • Ulrich Reima
  • Lembit Roosma
  • Guido Rõks
  • Henne Soone
  • Valentina Stebeneva
  • Valve Tiivas
  • Aksel Timoleon
  • Salme Tobias
  • Viktor Valk
  • Laine Vilu
  • Astrid Voola

1943 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Rakvere I Gümnaasium
  • Udo Abel
  • Asta Amberg
  • Helene Einpaul
  • Viljar Emajõe
  • Erich Freimut
  • Laine Grünfeld
  • Roland Jaansoo
  • Virve Jakobson
  • Irene Johari
  • Evi Kahja
  • Ilme Kartau
  • Kalju Kelk
  • Jakob Kiik
  • Karl Kiili
  • Erold Kirss
  • Silvia Kivimägi
  • Endel Kukner
  • Monika Laidroo
  • Ilse Laulik
  • Valter Lepp
  • Elsi Liholm
  • Helmi Meimer
  • Vaike Metsküll
  • Endel Mond
  • Heino Moosaar
  • Evi Mäeots
  • Helga Neemoja
  • Hans Niedrichson
  • Olav Nurk
  • Lia Nurkse
  • Maia Ojavee
  • Hilja Orupõld
  • Erich Pahverk
  • Ado Pajo
  • Endel Paulus
  • Vilma Pihlakas
  • Aino Piilkänen
  • Jüri Pikk
  • Gerda Probal
  • Maie Pärnik
  • Linda Raie
  • Aino Reineberg
  • Elona Reondo
  • Humbert Rondik
  • Heljo Rooleht
  • Linda Rooleht
  • Lembit Samel
  • Heino Soosalu
  • Aino Suurmets
  • Helmut Talu
  • Aino Talur
  • Ilse Tammaru
  • Hilja Tartu
  • Esther Tiivas
  • Astrid Till
  • Õie Tonka
  • Leopold Treial
  • Ilmar Undla
  • Heino Vaasma
  • Helvi Veermäe
  • Vilma Veltri
  • Lehte Vilu
  • Harald Võsu
  • Rakvere II Gümnaasium
  • Otto-Raul-Richard Adler
  • Endel Gutmann
  • Vaike-Miralda Hiiesalu
  • Karin-Gisela Kakit
  • Aksel-Leonarda Kala
  • Raimond Kaugver
  • Aino-Elfriede Kiigemägi
  • Harry-Harald Kirss
  • Gunnar-Konstantin Krooni
  • Vaike Ment
  • Asta Möller
  • Tamara Nesterov
  • Valve Nõmmaru
  • Thesi-Mecedes Pahplum
  • Arthur Pervik
  • Karl Pervik
  • Benita-Aurelie Raheste
  • Evi Rõks
  • Endel Soidla
  • Leida Tamm
  • Arvo-Jüri Tiivas
  • Arbu Tombak
  • Õie Truverk
  • Ellen Velt

1944 Rakvere Ühisgümnaasium

  • Rakvere I Gümnaasium
  • Laine Allikvee
  • Ellen Aus
  • Linda Karja
  • Ellen Kivimäe
  • Leevi Kraav
  • Hella Kuldsepp
  • Olav Leps
  • Helmi Leuska
  • Meeri Murd
  • Hilja Muru
  • Alice Ney
  • Ilse Pihlak
  • Elmerice Piidri
  • Edith Puusep
  • Aino Rootsi
  • Ellen Rätsep
  • Asta Seeger
  • Eha Susi
  • Maimu Taavel
  • Vilma Valter
  • Eevi Veelmaa
  • Laine Vilu
  • Märkus: Klassis oli 28 õpilast, neist lõpetas 22, Saksa sõjaväkke mobiliseeriti 4, lahkus 2. Lõpetajaile küpsustunnistusi ei antud, soovijaile anti ajutised tunnistused.
  • Rakvere II Gümnaasium
  • Aino Aruväli
  • Heino Avastu
  • Luise Freirik
  • Voldemar Jürgen
  • Vaike Kalda
  • Valve Kasela
  • Helja Kaseväli
  • Leida Kesküla
  • Liina Kinks
  • Gunnar Kiviväli
  • Koidula Kohver
  • Aino Kuuseall
  • Aino Lang
  • Stella Lepiksaar
  • Stella Letner
  • Velli Liinvee
  • Oskar Maasik
  • Helge Mikkal
  • Elsa Mänd
  • Koidula Pihlak
  • Endla Preidenthal
  • Valeeria Pääro
  • Meido Rinde
  • Toivo Ross
  • Helgi Soone
  • Leida Tamm
  • Harda Tingas
  • Gunnar Vahtlik
  • Helda Vainov
  • Aino Vall
  • Raimond Veenpere
  • Laine Veiderpass
  • Ilse Vitsut
  • Veronika Väli
  • Märkus: Lõpetajaile anti ajutised tunnistused.

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.