Rakvere Gümnaasium

A+ A A-

1947-1950 Rakvere Eesti Keskkool

1947 Rakvere Eesti Keskkool

  • Richard Aasma
  • Aino Bachblum
  • Uno Elistve
  • Erika Erm
  • Harry Ilja
  • Alice Jaanson
  • Helje Johannes
  • Ado Juhasoo
  • Lehte Juhkam
  • Salme Jürna
  • Asta Kaldam
  • Harry Kalm
  • Johannes-Eduard Kaubi
  • Elva Kilps
  • Friedrich Kirsipuu
  • Silva Kleitsman
  • Lilian Kolts
  • Aino Kreek
  • Helga Kreek
  • Rutte Kuiva
  • Melaino Kullama
  • Lechte Kulli
  • Heino Laulik
  • Hilja Lepik
  • Arri Luik
  • Virve Maiberg
  • Vaike Maidvee
  • Asta-Regina Mark
  • Vaike Matso
  • Silvia Ment
  • Ilmar Mets
  • Virga Mutvei
  • Asta Mäe
  • Helgi Mäesalu
  • Valdeko Naarits
  • Aime Neemaru
  • Harry Nurkse
  • Erika-Auguste Nõlva
  • Kaisa Orgo
  • Maie Orumaa
  • Astrid Pender
  • Laine Penn
  • Henno Potti
  • Viiu Puusta
  • Jaan Pärnik
  • Ernestine Reig
  • Õilme-Astriide Reimann
  • Evald Reimets
  • Heldur Reinumaa
  • Edgar Rinde
  • Hellen Rööbing
  • Ellen Saksen
  • Leida Saun
  • Marie Tali
  • Keito-Leonore Tamm
  • Ira Tamm
  • Linda-Pauline Tampik
  • Harald Tepp
  • Fredy-Armand Tomps
  • Renna Trubok
  • Aino Tull
  • Elsa Tölpus
  • Naima Uttendorf
  • Elna Valdre
  • Armo Veersalu
  • Ellen Velbaum
  • Luigi Viilip
  • Ülo Virulaan
  • Asta Õunapuu
  • Klassijuhatajad: Marie Kull, Linda Maalma, Linda Golubev

1948 Rakvere Eesti Keskkool

  • Leida Aas
  • Hoide Allese
  • Leida Arak
  • Kuno Areng
  • Lilian Eensalu
  • Robert Eiskop
  • Aino-Õilme Elterman
  • Henno Jaanimäe
  • Luule Jalakas
  • Herta Kaubi
  • Kaisa Kirikmäe
  • Gunnar Kirss
  • Hans Kraav
  • Elvi Kraeme
  • Uno Kreen
  • Heinrich Kuhi
  • Linda-Armilda Kulbas
  • Aurelie Kuldvere
  • Kalju Kukk
  • Aita-Maria Kustin
  • Uno-Heinrich Langebron
  • Ants Leet
  • Toomas Lepiksaar
  • Nelli Liht
  • Ingeborg Lindpere
  • Enno Luide
  • Kaljo-Toomas Mahkvei
  • Otto Metsis
  • Maret Mänd
  • Osvald Mühlberg
  • Helga Nigol
  • Lembit Nukk
  • Marin Nurkse
  • Arvi Nõlve
  • Aino Nõmm
  • Lehte Oja
  • Lembit Ojandu
  • Linda Org
  • Leili Pajos
  • Peet Pajos
  • Heinrich Pariis
  • Õie Pärna
  • Milvi Pärnik
  • Feliks Reinike
  • Elna Reinsalu
  • Endel Rinde
  • Lia Roov
  • Eike Rööpson
  • Viive Saage
  • Elmar Saaver
  • Herbert Saksen
  • Otto Sambas
  • Vaike Sandberg
  • Liia Sein
  • Helgi-Melanie Sillamägi
  • Gennadi Sudela
  • Uno-Johannes Suur
  • Luule Süda
  • Thelma Tali
  • Aino Talts
  • Vilma Tamm
  • Albert-Egon Tampik
  • Valve Tartu
  • Olaf Terno
  • Otto Terno
  • Ingrid Toompuu
  • Johannes Tui
  • Kaldi Tõevali
  • Eldur Tõnismäe
  • Lui Tõnne
  • Erika Tõnts
  • Mai Uustalu
  • Viive Uustalu
  • Helmi Valk
  • Ursel Vagur
  • Vallen Vainomaa
  • Ülo Valdre
  • Helga Varilaid
  • Lembit Veer
  • Mia Vilu
  • Klassijuhatajad: Johannes Blauberg, Alma Vilu, Ludvig Jansen

1949 Rakvere Eesti Keskkool

  • Harald Aasa
  • Rein Altnurme
  • Erna-Luksiie Annuka
  • Estra Bachblum
  • Lembit Baumann
  • Heljo Eesmaa
  • Neidi Eigi
  • Ilse Eltermann
  • Ruth Haamer
  • Maret Hakk
  • Hille Hansen
  • Heldur Haus
  • Vilma Innos
  • Kaljo-Mihkel Johannes
  • Helju Jõe
  • Vaike Kalind
  • Märt Kase
  • Liia Kelk
  • Elga Kivimägi
  • Uno Kolts
  • Ülo Konso
  • Isi Koovits
  • Linda Lank
  • Anatoli Lavrov
  • Harry Leemets
  • Lehte Leidnurm
  • Silvi Leidre
  • Kaljo Liiv
  • Lembit Liiva
  • Vaike Liivak
  • Neida Lootus
  • Nil Malahov
  • Agu Marksoo
  • Elvi Moor
  • Jaan Männik
  • Kaljo Mäe
  • Ingrid Neito
  • Aino Nurm
  • Heino Oja
  • Ilona Ong
  • Sven Onno
  • Helvi Orgo
  • Endel Palmiste
  • Meri-Lidia Pilt
  • Milvi Press
  • Valve Pärna
  • Ireene Pärnamägi
  • Helle Reek
  • Villi-Heinrich Reinbaum
  • Juta Retzold
  • Laine Rulli
  • Evald Rätsep
  • Lembit Saapar
  • Laine Sass
  • Laine-Adele Saukas
  • Otto-Aksel Sild
  • Johannes Sipp
  • Eimar-Juuris Soolep
  • Heinrich Soone
  • Ralf Sprit
  • Pia Tambek
  • Uno Tambi
  • Ada Tamm
  • Avo Tamm
  • Erich Talvistu
  • Ülo Taniberg
  • Paula Tarn
  • Linda Tiilen
  • Aino Tiivas
  • Endel Toim
  • Eevi Tork
  • Heili-Elss Tork
  • Reinald Trummar
  • Ants Tõnuri
  • Artur-Bernhard Upsi
  • Endel Ussisoo
  • Helju Uukkivi
  • Gunda Vaheri
  • Bernhard Vall
  • Jaan Vassar
  • Asta-Juliette Veeleht
  • Hans Veermäe
  • Lembit Viitas
  • Silvia Vilberk
  • Linda Õis
  • Otto Õun
  • Helja Õunapuu
  • Leo Õunman
  • Klassijuhatajad: Olga Tirmann, Alvine Grossthal, Helmi Püss, Armilde Mägi

1950 Rakvere Eesti Keskkool

  • Vaike Aav
  • Ellen Aja
  • Mangu Altermann
  • Astrid Annimäe
  • Silvia Annuk
  • Kaljo Baumann
  • Uno Eerik
  • Leenart Eiber
  • Kalvi Eigi
  • Ruti Einbaum
  • Aleksander Einpaul
  • Otto Erilt
  • Ivo Grosberg
  • Aino Jaanov
  • Erna Jõemaa
  • Endel Kadarpik
  • Maudi Kalda
  • Melita Kalda
  • Taima Kallam
  • Udo Kari
  • Vaike Kasler
  • Ingrid Kaupponen
  • Hans Kedder
  • Lydia Kiisa
  • Elvi Kivilo
  • Õie-Ellen Kivimaa
  • Maimu Kivimägi
  • Ants Kokk
  • Karl-Kalju Konist
  • Endla Koplik
  • Nikolai Kristoffel
  • Ellen Krusbart
  • Ruti Kukner
  • Benita Kuusmann
  • Evald Küngas
  • Vello-Allan Lainevoog
  • Leo Landberg
  • Ly Leemets
  • Otu-Lembit Lehemets
  • Linda Lemnits
  • Olav Leps
  • Arnold Lindeberg
  • Paavo Lindpere
  • Aleksander-Johannes Loit
  • Udo Lootus
  • Erika Luigas
  • Uudo Lukk
  • Elmar Maastik
  • Ilse Mardisoo
  • Uno Meikas
  • Renata-Susanna Mäe
  • Madis Mölder
  • Rita Möllits
  • Leo-Olaf Narbekov
  • August-Uudo Noodla
  • Peet Nurk
  • Ep-Ingeborg Nurme
  • Hans Nõlve
  • Ada Org
  • Lembit-Johannes Paju
  • Agnes Pajuste
  • Maimo Pari
  • Edgar Pihlak
  • Laine Priisalu
  • Helga Puusep
  • Alli Päll
  • Aino Põdra
  • Õilme Püss
  • Lembit Raidalu
  • Laine-Miralda Reimann
  • Milvy Reimann
  • Arved Reinsalu
  • Meida-Heleene Reinsalu
  • Maret-Miralda Riibe
  • Maret Rohtla
  • Õie-Astrid Roosipuu
  • Einar Roots
  • Uno Rüütel
  • Laine Salu
  • Elmar-Raul Siil
  • Ilmar Siil
  • Tõnis-Aleksander Siil
  • Mall Sild
  • Leili-Ursula Soosalu
  • Linda Sova
  • Erika Stern
  • Evgenia Sõsoeva
  • Helvi Talves
  • Tõnu Tamm
  • Uuno Taremaa
  • Enn Tarvel
  • Helgi Tiivas
  • Hillar Tõnne
  • Ilmar Undla
  • Lea Unt
  • Aime Ups
  • Virve Urbas
  • Ülo Vaidalu
  • Helna Vainult
  • Ülo Veenpere
  • Arved-Friedrich Vilu
  • Klassijuhatajad: Klaudia Kristoffel, Olga Tirmann, Linda Golubev, Helene Rünkla

 

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.