18. jaanuaril toimus maakondlik füüsikaolümpiaad, kus õpilased võistlesid kahes vanuseastmes. Meie õpilaste saavutused:

põhikool: Ainar Tropp - I koht, Markus Jõgi - III koht;
gümnaasium: Kristjan Tropp - I koht, Oliver Norts - II koht, Rauno Lemberg - 3. koht.
Õpilasi juhendavad Tatjana Tommik ja Riina Loorand.

Loe lisa

17. jaanuaril toimunud maakondlikul 10.-12. klassi õpiloaste inglise keele olümpiaadil saavutasid väga häid tulemusi meie kooli õpilased.

10. klass: Roger Laiõun - I koht, Karl Grube - II-III koht;
11. klass: Elis Jürgens - II koht;
12. klass: Laura Rannaste - I koht, Katariina Parkja -II koht, Kristiina Kõrve - III koht.
Õpilasi juhendavad Tuuli Länik, Lee Mets ja Krista Tint.

Loe lisa

27. novembril meie kooli aulas toimunud XVII Eesti meistrivõistlustel mälumängus koolinoortele saavutasid Tartu rahu mängus kõigi osalenud 15 võistkonna arvestuses maakondliku üldvõidu ja said 30. jaanuaril 2020. aastal Tartu Jaan Poska Gümnaasiumis toimuvale finaalmängule 9. b klassi õpilased Markus Jõgi, Kris Sipolainen, Ann-Marii Suvorov ja Timo Tiimus. Punktide arvestuses pääses finaali ka 10. r klassi õpilaste võistkond Kandiku Taadid koosseisus Kristjan Tropp, Henri Kimsen, Markus Ljaš ja Eliisabet Preisman. Mõlemad võistkonnad võitsid ka XVII EMV üldmängu maakondliku eelvooru vastavalt põhikoolide ja keskkoolide kategoorias ning esindavad kogu maakonda finaalis kevadel Viimsi Koolis. XVII EMV koolinoortele mälumängu eelvooru viisid läbi õpetajad Argo Mund, Silva Taremaa, Heli Kirsi, Ivi Kask, Kalle Lina ja Maire Noormaa.

Loe lisa

23. novembril toimus Tapa Gümnaasiumis traditsiooniline Virumaa matemaatikavõistlus, milles osalevad koolide neljaliikmelised võistkonnad. Võistlus toimub kahes vanuseastmes: 8.-9. kl ja 10.-12. kl õpilastele.
Gümnaasiumiastmes saavutasid meie kooli õpilased 3. koha. Võistkonda kuulusid Rauno Lemberg, Katariina Parkja, Kristjan Tropp ja Sten Vaher. Põhikooli võistkond jagas 5.-6. kohta. Põhikooli võistkond: Mikk Bobõlski, Kris Sipolainen, Ainar Tropp, Ärp-Johannes Vilu.
Õpilasi juhendavad Tiiu Laheveer, Piret-Ülle Suude, Katrin Kütt ja Merle Silla

Loe lisa

Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel osales 22.-23. novembril Jõgeval Betti Alverile pühendatud XXVII luulepäevadel "Tähetund". RGTA esitas luuleetendust "Kui suureks Sina ennast pead?", mis koosnes Ave Alavainu luulest. Auväärne akadeemia, koosseisus Jaak Allik, Gerda Kordemets, Kersti Kreismann, Leelo Tungal, Margot Visnap, Urmas Lennuk, Märt Treier ja Alo Kõrve, tunnustas Teatriansamblit laureaaditiitliga, eripreemiaga Libahundi loitsu eest ja Elisabeth Tiffany Lepikut näitlejapreemiaga. Ave Alavainu eripreemia pälvisid Kristjan Tropp ja Mikk Bobõlski. Luulefestivalil osales 27 etendust. Grand Prix võitis Tallinna 32. Keskkooli 11.d klass etendusega "Igas naises surmani on plikat!", mille lavastas Toomas Lõhmuste.
Meie kooli teatriansamblit juhendab Aili Teedla.

Loe lisa

Maakondlikul Scrabble võistlusel olid meie kooli tublid õpilased:

Maria Suumann - 9.klasside arvestuses III koht

Andris Marten Saksman - 10 kl. I koht

Emily Põdra - 10.kl II koht

Liisa-Lota Lindvee 11.kl. I koht

Karmo Kuusik 11.kl. II koht

Anetty Andropov 12.kl. III koht

Loe lisa

Viljandis toimus üleriigiline teatrifestival "Sillad", kus osales meie kooli õpetajate näitetrupp. Esitati Aili Teedla lavastatud etendust "Oodates". Truppi tunnustati hea absurditaju eest. Festivali parima naisnäitleja preemia vääriliseks tunnistati Merle Velbo.

Õnnitleme!

Vaata Virumaa Teatajast

merle

trupp

Loe lisa

Lääne-Virumaa aasta 2019 tugispetsialistiks on meie kooli sotsiaalpedagoog Merilin Pudel.

Õnnitleme!

Vaata ka Virumaa Teataja

Loe lisa

Saksa keele olümpiaadil võistlesid 10.-12. õpilased, kelle tulemustest moodustus ühtne pingerida, kus meie kooli 10. klassi õpilane Kert Pärnamets tunnistati 2. koha vääriliseks. Katariina Parkja 11. klassist saavutas 3.-4. koha ning 10. klassi Liisa-Lota Lindvee oli 6.
Õpilasi juhendavad Kalle Lina ja Maie Põdramägi.

Loe lisa

Meie tublide õpilaste saavutused.

8. klass: Timo Tiimus - 1., Madli-Riin Veski - 3., Diana Raid - 5, Markus Jõgi - 6.
9. klass: Kristjan Tropp - 1., Robin Kütt - 3., Eliisabet Preismann - 6.
10. klass: Sten Vaher - 6.
11. klass: Katariina Parkja - 1., Miina Roost - 2., Oliver Norts - 3., Joel Pärnamets - 4., Kaspar Räästas 6.
Õpilasi juhendab Liisa Eero