Läänbe-Viru maakonna loodusteaduste olümpiaadil saavutasid meie kooli õpilased järgmisi tulemusi:
Eliisabet Preismann (7. kl) - 2. koht;
Kristin Siil (8. kl) - 3. koht.
Õpilasi juhendab Riina Loorand.

Loe lisa

29. märtsil toimusid Pärnus Eesti Koolispordiliidu Spotland 3x3 korvpalli finaalvõistlused. "Kuninglikus klassis" ehk 6.-7. klassi poiste arvestuses võitis esikoha meie kooli võistkond koosseisus Kristjan Kroos, Nikita Komarov, Rain Remmelgas ja Tauri Veevo. Võistkonda juhendab Alar Madilainen

Kiidame!

Loe lähemalt ja vaata pilte

Loe lisa

Märtsis toimusid mitmete aineolümpiaadide üleriigilised voorud. Meie kooli silmapaistvalt esinenud õpilased:
Isabella Lahtvee (7. kl, juhendaja Reet Bobõlski) - Eesti kirjanduse olümpiaadil 6. koht
Kristin Siil (8. kl, juhendaja Marje Kuslap) - emakeeleolümpiaadil 16. koht
Liisa Lehtpuu (9. kl, juhendaja Marje Kuslap) emakeeleolümpiaadil 5.-6. koht (7.-9. koht 9.-10. kl õpilaste hulgas)
Eleriin Miilmann (10. kl, juhendaja Merle Velbo) – emakeeleolümpiaadil 11. koht
Jan-Erik Kalmus (12. kl, juhendaja Heli Kirsi) – ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 12. koht

Kiidame!

Isabella Lahtvee (7. kl) - Eesti kirjanduse olümpiaadil 6. koht Kristin Siil (8. kl) - emakeeleolümpiaadil 16. koht Marje

Liisa Lehtpuu (9. kl) emakeeleolümpiaadil 5.-6. koht (7.-9. koht 9.-10. kl õpilaste hulgas) Marje

Eleriin Miilmann (10. kl) – emakeeleolümpiaadil 11. koht Merle

Jan-Erik Kalmus (12. kl) – ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 12. koht Heli

Loe lisa

Laupäeval, 11. märtsil toimus maakondlik majandusolümpiaad, kus meie kooli õpilastel läks väga hästi.

1. koht Ingrid Räästas (11.r)

3. koht Andreas Ahlberg (12.m)

5. koht Kristel Adli (11.r)

6. koht Mardo Petrov (12.m)

Riiklikku lõppvooru kutsuti Ingrid ja Andreas.

Õpilasi juhendab Reet Bobõlski

Loe lisa

10. märtsil toimus maakondlik inglise keele olümpiaad 7.-9. kl õpilastele. Meie kooli õpilaste tulemused:
Roger Laiõun - 2. koht (7. klass),
Katariina Parkja - 1. koht (9. klass) .
Õpilasi juhendasid Vivian Kruusmaa ja Tuuli Länik.

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus:
Jan-Erik Kalmus - I
Johannes Rannu - III
Marko Jõgi - 4.
Alari Veermäe - 8.
Jan-Erik on kutsutud lõppvooru, mis toimub 25. märtsil.
Õpilasi juhendab Heli Kirsi.

Loe lisa

22. veebruaril saavutas meie kooli võistkond koosseisus Ivar Palk, Eleriin Miilman ja Marit Priisalu III koha SA Virumaa Muuseumid poolt Eesti Vabariigi 99. sünnipäevakskorraldatud mälumängul.

Loe lisa

16. veebruaril toimus matemaatikavõistlus "Nuputa!", kuhu oli registreerunud 19 võistkonna jagu 5.-6. klassi õpilasi ja 9 7. klasside võistkonda.
5.-6. kl arvestuses oli võidukas meie kooli võistkond, kuhu kuulusid Ann-Marii Suvorov, Mikk Bobõlski, Kris Sipolainen ja Ainar Tropp. Meie kooli 7. klassi võistkond koosseisus Eliisabet Preismann, Robin Kütt ja Kristjan Tropp saavutas väärika II koha.
Mõlemad võistkonnad esindavad Lääne-Virumaad üleriigilisel võistlusel, mis toimub 29. aprillil Pärnus.

Loe lisa

Meie õpilaste tulemused 4. veebruaril toimunud maakondlikul bioloogiaolümpiaadil:

7. klass: Kristjan Tropp - 1. koht,  Sirle Übius - 2. koht,  Eliisabet Preismann- 5. koht
8. klass: Kristin Siil - 3. koht
9. klass: Liisa Lehtpuu - 2. koht,  Anete Alavere - 4. koht
Õpilasi juhendavad Mare Hirtentreu ja Jelena Mihhejeva

Loe lisa

30. jaanuaril toimunud Lääne-Viru  maakonna eesti keele olümpiaadil hinnati meie õpilaste teadmisi järgmiselt:

7. klass: Kaarel Parve - 1. koht, Eliisabet Preismann - 2. koht
8. klass: Kristin Siil - 1. koht, Liisa-Lota Lindvee - 4.-5. koht
9. klass: Liisa Lehtpuu - 1. koht, Miina Roost - 4. koht
10. klass: Eleriin Miilman - 1. koht, Mona Kiik - 4.-5. koht, Marit Priisalu - 6. koht