22. jaanuaril toimus Sõmerul maakondlik etluskonkurss, kus osalesid ka Rakvere Gümnaasiumi õpilased.

Vanemas vanuseastmes 10.-12.kl.

I koht Eleriin Miilman 12.R

II koht Kert Saarmets 12.R

Kesmises vanuseastmes 7.- 9. kl.

II koht Madli-Riin Veski 8.B

Nooremas vanuseastmes 4.-6. kl.

Eripreemia Karl Alex Päären 5.kl

Loe lisa

14. jaanuaril toimusid Rakvere vabastamise 100. aastapäevale pühendatud laskevõistlused. Gümnasistide arvestuses saavutas esikoha meie kooli võistkond, mille koosseisus olid Kristina Sepp, Viktoria Sergejeva, Martin Marjapuu ja Ivar Palk.

Loe lisa

Piirkondlikul loodusteaduste olümpiaadil võtsid omavahel mõõtu 7.-9. klassi õpilased. Ainar Tropp saavutas nooremas astmes üleriigilises järjestuses 2. koha; üldjärjestuses oli ta 22. Ainar on kutsustud lõppvooru.
8. klassi õpilastest järjestusid Markus Jõgi ja Kris Sipolainen riigis vastavalt 45. ja 48. kohale. Lisaks üleriigilisele pingereale selgitati välja ka maakonna paremad loodusainete tundjad. Meie kooli poisid moodustasid esikolmiku.

Loe lisa

Maakondlikul inglise keele sõnavõistlusel Scrabble olid meie kooli õpilased väga tublid:

9. klassi õpilane Emily Põdra saavutas maakonnas oma vanuseklassis 1. koha.

10. klassi õpilased Liisa-Lota Lindvee ja Karmo Kuusik tulid vastavalt 3. ja 4. kohale

11. klassi õpilane Karmen Nõlvak saavutas 1.kohale

12.klassi õpilased Marit Priisalu ja Ivar Palk tulid vastavalt 3. ja 4. kohale.

Loe lisa

28. novembril toimus Kultuurikatlas  ettevõtluskonkursi Edu ja Tegu kokkuvõtete tegemine. Tunnustatust leidsid meie kooli nelja klassi õpilaste tegemised. Vaata lähemalt.

Loe lisa

Jõgeval toimusid 23.- 24. novembril  Betti Alverile pühendatud XXVI luulepäevad "Tähetund". (Teemaks luuletajate  Doris Kareva - Jaan Kaplinski looming.) RG Teatriansambel osales festivalil etendusega "Sina pead kandma maailma".  Akadeemia - žürii  koosseisus Doris Kareva, Merle Karusoo, Tarmo Tiisler, Martin Algus, Toomas Lõhmuste, Jaak Allik , Garmen Tabor, Märt Treiel, Marius Pärn, Margus Mikomägi ja Kristiina Oomer tunnustasid RG Teatriansamblit  peapreemiaga. Grand Prix andis üle Doris Kareva!

Vaata pildigaleriid

õnnitleme!

Loe lisa

17. novembril toimus Kohtla-Järvel traditsiooniline Virumaa matemaatikavõistlus. Meie kooli esindasid põhikoolide arvestuses Kaarel Parve, Eliisabet Preismann, Kris Sipolainen ja Ärp-Johannes Vilu, kes saavutasid võistkondlikult 4. koha (L-Viru koolidest teine tulemus). Gümnasiste esindas võistkond koosseisus Kirke Aleste, Liisa Lehtpuu, Eleriin Miilman ja Ivar Palk.

Loe lisa

Finaali jõudis ka meie kooli tubli ettevõtmine, mille käigus kaunistati Tallinna tn maja ümbrust õpilaste valmistatud lillepottide.

Loe täpsemalt Haridus- ja Teadusministeeriumi lehelt

Loe lisa

Ingrid Räästas (12. kl) saavutas 2.koha üleriigilisel saksakeelse ilukirjanduse tõlkevõistlusel.
Üleriigilisel lingvistikaolümpiaadil omistati Ingridile 3. järgu diplom.

Õpilast juhendab Maie Põdramägi.

Loe lisa

18. aprillil toimus Lääne-Virumaa 5. kl õpioskuste ainevõistlus, kus meie kooli õpilaste võistkond saavutas 1. koha.
Võistkonda kuulusid: Madle-Helena Vilu, Hedvig Altmäe, Georg Viita, Marco Murakas ja Kelly Rippinen.
Õpilasi juhendab Ingela Siniallik.