Meie kooli 7.-12. klassi õpilaste tulemused Lääne-Virumaa matemaatikaolümpiaadil.
7. klass: 5.-6. koht Rasmus Laks;
8. klass: 4. koht Kirke Kriisa;
9. klass: 6.-7. koht Ainar Tropp;
10. klass: 5.-6. koht Marleen Põdra;
11. klass: 1. koht Kristjan Tropp, 2. koht Kaarel Parve, 3. koht Karl Grube;
12. klass: 2. koht Sten Vaher.

Õpilasi juhendavad Tiiu Laheveer, Maire Noormaa, Piret-Ülle Suude ja Sirje Trahv.

Loe lisa

Meie kooli rahvatantsuõpetaja Maie Karus pälvib Rakvere Kroonimärgi rahvakultuuri edendamise ning aastate jooksul noortega tehtud tervist edendava hariduslik-kasvatusliku töö eest.
Meie kooli rahvatantsurühmad on tema juhendamisel tegutsenud alates aastast 1971.
Vt lisa

Palju õnne, Maie!

Loe lisa

Lääne-Virumaa geograafia olümpiaadil saavutas meie kooli 9. klassi õpilane Ainar Tropp 6. koha.
Gümnasistide hulgas kuulus 3. koht Markus Jõgile, kelle tulemus oli 1 0(. klassi õpilaste seas parim.
Õpilasi juhendavad Eve Raja ja Siiri Seljama.

Loe lisa

6. veebruaril toimus maakondliuk füüsikaolümpiaad. Meie kooli õpilaste saavutused on kirjas allpool.

8. klass: 2. koht Kirke Kriisa, 5. koht Arthur Lokman, 6. koht Marco Murakas;
9. klass: 1. koht Ainar Tropp, 5. koht Henri Ljaš, 6. koht Romary Hang;
10. klass: 1. koht Kris Sipolainen, 2. koht Markus Jõgi;
11. klass: 1. koht Kristjan Tropp.
Gümnasistide üldjärjestus: 1. Kristjan Tropp, 2. Kris Sipolainen, 3. Markus Jõgi.
Õpilasi juhendab Tatjana Tommik.

Loe lisa

Meie õpilaste tulemused maakonna bioloogiaolümpiaadil.

7. klass: 3. koht Linell Saarne;
9. klass: 4. koht Ainar Tropp;
11.-12. klass: 1. koht Kristjan Tropp, 5.-6. koht Liisa-Lota Lindvee.
Õpilasi juhendavad Mare Hirtentreu ja Ivi Vainjärv.

Loe lisa

Maakondlikul keemiaolümpiaadil hinnati meie kooli õpilaste teadmisi kõrgelt.

8. klass 5. koht Helena Zankay;
9. klass: 1. koht Ainar Tropp;
10. klass: 1. koht Kris Sipolainen, 2. koht Madli-Riin Veski, 3.-4. koht Markus Jõgi, 5. koht Timo Tiimus, 6. koht Triinu Vasiljeva;
11. klass: 1. Kristjan Tropp, 2. koht Robin Kütt, 3.-4. koht Kevin Kuusemäe, 6.-7. koht Eliisabet Preismann.
Õpilasi juhendab Liisa Eero.

Loe lisa

Saksa keele õpetajate selts korraldas 11. e-võistluse, mille käigus esitasid õpilased koostöös oma aineõpetajaga loodud digitaalseid õppevahendeid. Muu hulgas hindas žürii loovust ja korrektset keelekasutust. Võistlusel tunnistati parimaks meie kooli 12. klassi õpilase Jasper Lina töö. Teise koha vääriliseks hinnati 9. klassi õpilase Henri Ljaši loodu. Õpilasi juhendab Kalle Lina.

Vaata lähemalt

Loe lisa

22. veebruaril toimus maakonna saksa keele olümpiaad 10.-12. klassile.
Õpilased võistlesid ühes vanuseastmes. Meie koolist saavutasid 12. klassi õpilane Kert Pärnamets ja 10. klassi õpilane Markus Jõgi vastavalt 3. ja 5. koha.
Õpilasi juhendab Kalle Lina.

Loe lisa

Selgusid Lääne-Virumaa etluskonkursi tulemused. Meie koolist pälvisid tunnustust:

4.-6. klass
1. koht Säde Lee Hitrov (5.C klass juhendaja Kristiina Leppik);
Eripreemia Katrina Kallaste (5.A klass juhendaja Mare Kütt).

7.-9. klass
2.-3. koht Karl Alex Päären (7.C klass, juhendaja Aili Teedla).

10.-12.klass
1. koht Maia Länik (10.R klass, juhendaja Aili Teedla).

Võitjatel, esimese koha saanutel on õigus ja võimalus esindada meie maakonda vabariiklikul konkursil, 12. veebruaril internetikeskonnas!

Loe lisa

Emakeeleolümpiaad 8.-12. klassile toimus sel aastal Moodle'i keskkonnas. Kõik meie kooli esindanud õpilased näitasid häid ja väga häid teadmisi.
Maakonnas 1.-6. koha saavutanud õpilased on

10. klass: 1. koht Madli-Riin Veski, 3. koht Jüri Herman Johannes Beldman, 6. koht Maia Länik.
11. klass: 1. koht Kaarel Parve, 3.-5. koht Eliisabet Preismann.

Õpilasi juhendavad Reet Bobõlski, Argo Mund, Merle Velbo