Toimus Lääne-Virumaa geograafiaolümpiaad, kus osalesid meie kooli parimad ainetundjad. Tulemused:

7. klass: Markus Jõgi - 1., Timo Tiimus - 6.
8. klass: Kristjan Tropp - 1., Eliisabet Preismann - 4.
9. klass: Kristiin Siil - 3.
Gümnaasium: Ivar Palk - 3., Anete Alavere - 5., Rauno Lemberg - 5.
Õpilasi juhendavad Eve Raja ja Siiri Seljama

Kiidame

Loe lisa

XV koolinoorte meistrivõistlustel mälumängus sai Lääne-Virumaa voorus I koha ja pääsu finaali meie 11. klasside võistkond koosseisus Mona Kiik, Eleriin Miilman, Ivar Palk, Marit Priisalu.

Loe lisa

Tartus Eesti Rahva Muuseumis aset leidnud Eesti triatlonihooaja pidulikul lõpetamisel pälvis meie kooli õpilane Katre Meriloo eriauhinna. Auhind "Initsiatiiv koolis 2017" anti 11r klassi õpilasele praktilise töö raames koolis korraldatud basseinitriatloni eest.

triatlon

Loe lisa

24. ja 25. novembril toimusid Jõgeval Betti Alverile pühendatud luulepäevad "Tähetund". Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel osales etendusega "Iluehmatus", mille lavastas Aili Teedla.  Meie kooli teatriansamblit tunnustati laureaadi tiitliga. Näitlejapreemia sai Getter Johanna Kerm. Uuri lähemalt

Loe lisa

25. novembril toimus Virumaa matemaatikavõistlus 24. korda. Meie kooli gümnasistide võistkond koosseisus Ingrid Räästas, Kristel Adli, Ivar Palk ja Katariina Parkja, saavutas 4. koha. Väärikalt esindasid meie kooli põhikooliõpilased Elisabeth Preismann, Janar Kaljula, Kristin Siil ja Markus Vahtramäe.

Loe lisa

Ettevõtlusnädalal osalesid mitmed meie kooli õpilased üleriigilisel majandusviktoriinil. Kokku osales sel aastal viktoriinil koguni 2104

põhikooli õpilast üle kogu Eesti.

Meie kooli tublimad olid esisaja hulka jõudnud

Kaarel Parve, 8.d (15.-39. koht)

Kristjan Tropp, 8.d (40.-76. koht)

Eliisabet Preismann, 8.b (77.-164. koht)

Roger Laiõun, 8.d (77.-164.koht)

Õpilasi juhendab Reet Bobõlski

Õnnitleme!

Loe lisa

Selgitati maakonna meistrid jalgpallis 6.-9. klasside arvestuses.

Nemad on meistrid: Jaan Matis Kangur (Iv), Jan Kangur, Robi Stsjogolev, Reijo Vasemägi, Raul Ehasalu, Hans Erik Leesik, Nikita Komarov, Karlis Sipolainen.

Tubli 6. koha meeskond: Ronald Tultsev, Ats Jürgen Markus Kell, Tanel Jaagup Sillajõe, Marvin Lemendik, Silver Raja, Martin Balõtšev, Randar Juurik, Markus Kudi, Tauri Veevo, David Kurikko.

Võistkondade esindaja Jaan Malmberg

Loe lisa

Ülevabariigilisel tõlkevõistlusel, mille korraldasid Tallinna 21. Kool ja Goethe Instituut saavutas Ingrid Räästas (11. kl) gümnasistide arvestuses 1. koha sakaskeelse proosateksti tõlkimine eest.

Helen Vetik ja Karen Vetik (9. kl) pälvisid põhikooli arvestuses eripreemia.

Õpilasi juhendab Maie Põdramägi.

Loe lisa

Kooli vilistlasest suurettevõtja Oleg Gross tahab pakkus Rakvere Gümnaasiumi parimatele ainetundjatele ja nende juhendajatele, kes esindasid meie kooli sellel õppeaastal vabariiklikul olümpiaadivoorul, võimaluse teha Rakvere linna kohal kopteriga õhusõitu.

Sõidud toimusid 2. juunil. Grossi lennumasin Eurocopter EC 130 võtab peale korraga 6 reisijat.

Vabariiklikul olümpiaadivoorul osales meie koolist sellel õppeaastal 17 õpilast, neid juhendas 11 õpetajat, kokku seega 28 tubli tegijat.

Loe lisa

Aprillis tunnustati selle aasta riiklike põhikooli majandusvõistluste paremaid. Meie õpilastest pälvisid kiituse

I koht ettevõtlusmuinasjuttude konkursil *Anita Känd (8.d)*

eripreemia ettevõtlusmuinasjuttude konkursil *Janar Kaljula (7.d)*

eripreemia ettevõtlusmuinasjuttude konkursil võistkonnale koosseisus *Maria Pluutus, Triiunu Liis Tiimus ja Jekaterina Maasing (7.b)*

auhinnad suurepäraste miniuurimuste eest kahele meie kooli võistkonnale: *Sirli Übius, Sirle Übius, Emily Põdra (7.d)*, *Kristjan Tropp, Kaarel Parve, Rain Remmelgas (7.d)*

*Kristjan Tropp, Kaarel Parve ja Rain Remmelgas* saavutasid riiklikul majandusvõistlusel Creatlon kokkuvõttes kõrge *6. koha*.

Õpilasi juhendab Reet Bobõlski