Saksa keele olümpiaadil võistlesid 10.-12. õpilased, kelle tulemustest moodustus ühtne pingerida, kus meie kooli 10. klassi õpilane Kert Pärnamets tunnistati 2. koha vääriliseks. Katariina Parkja 11. klassist saavutas 3.-4. koha ning 10. klassi Liisa-Lota Lindvee oli 6.
Õpilasi juhendavad Kalle Lina ja Maie Põdramägi.

Loe lisa

Meie tublide õpilaste saavutused.

8. klass: Timo Tiimus - 1., Madli-Riin Veski - 3., Diana Raid - 5, Markus Jõgi - 6.
9. klass: Kristjan Tropp - 1., Robin Kütt - 3., Eliisabet Preismann - 6.
10. klass: Sten Vaher - 6.
11. klass: Katariina Parkja - 1., Miina Roost - 2., Oliver Norts - 3., Joel Pärnamets - 4., Kaspar Räästas 6.
Õpilasi juhendab Liisa Eero

Loe lisa

Meie õpilaste tulemused maakonna füüsikaolümpiaadil.

8. klass:   Markus Jõgi - 3., Diana Raid - 5., Kris Sipolainen -6.

9. klass: Kristjan Tropp - 1., Kaarel Parve - 2., Robin Kütt - 5.

10. klass: Markus Vahtramäe - 1., Kati Nõlvak - 5., Liisa-Lota Lindre- 6.

11. klass: Rauno Lemberg - 1., Liisa Lehtpuu - 2., Katariina Parkja - 3.

12. klass: Marit Priisalu - 1., Ivar Palk - 2.

Põhikooli arvestuses kokku: Kristjan Tropp - 1., Kaarel Parve- 2.

Gümnaasiumi arvestuses kokku: Marit Priisalu - 1., Rauno Lemberg- 2., Liisa Lehtpuu - 3., Ivar Palk - 4.

Juhendajad: Riina Loorand ja Tatjana Tommik

Loe lisa

22. jaanuaril toimus Sõmerul maakondlik etluskonkurss, kus osalesid ka Rakvere Gümnaasiumi õpilased.

Vanemas vanuseastmes 10.-12.kl.

I koht Eleriin Miilman 12.R

II koht Kert Saarmets 12.R

Kesmises vanuseastmes 7.- 9. kl.

II koht Madli-Riin Veski 8.B

Nooremas vanuseastmes 4.-6. kl.

Eripreemia Karl Alex Päären 5.kl

Loe lisa

14. jaanuaril toimusid Rakvere vabastamise 100. aastapäevale pühendatud laskevõistlused. Gümnasistide arvestuses saavutas esikoha meie kooli võistkond, mille koosseisus olid Kristina Sepp, Viktoria Sergejeva, Martin Marjapuu ja Ivar Palk.

Loe lisa

Sel aastal toimus rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad Botswanas. Eestit esindanud õpilaste hulgas osales Kristjan Tropp meie kooli 9. klassist.

Kristjan võitis olümpiaadil pronksmedali.

Õnnitleme!

Loe lisa

Piirkondlikul loodusteaduste olümpiaadil võtsid omavahel mõõtu 7.-9. klassi õpilased. Ainar Tropp saavutas nooremas astmes üleriigilises järjestuses 2. koha; üldjärjestuses oli ta 22. Ainar on kutsustud lõppvooru.
8. klassi õpilastest järjestusid Markus Jõgi ja Kris Sipolainen riigis vastavalt 45. ja 48. kohale. Lisaks üleriigilisele pingereale selgitati välja ka maakonna paremad loodusainete tundjad. Meie kooli poisid moodustasid esikolmiku.

Loe lisa

Maakondlikul inglise keele sõnavõistlusel Scrabble olid meie kooli õpilased väga tublid:

9. klassi õpilane Emily Põdra saavutas maakonnas oma vanuseklassis 1. koha.

10. klassi õpilased Liisa-Lota Lindvee ja Karmo Kuusik tulid vastavalt 3. ja 4. kohale

11. klassi õpilane Karmen Nõlvak saavutas 1.kohale

12.klassi õpilased Marit Priisalu ja Ivar Palk tulid vastavalt 3. ja 4. kohale.

Loe lisa

XVI Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistluste Lääne- Virumaa eelvoorus, kus osales 16 võistkonda ja mis toimus Rakvere Gümnaasiumi aulas, saavutas põhikoolide kategoorias III koha 9.d klassi võistkond koosseisus Emily Põdra, Robin Kütt, Sirli Übius ja Sirle Übius. Gümnaasiumide arvestuses sai II koha võistkond Klapravi koosseisus Ivar Palk, Mona Kiik, Marit Priisalu ja Eleriin Miilman ning III koha võistkond Siil koosseisus Miina Roost, Margareth Villers, Liisa Lehtpuu ja Rauno Lemberg.

Palju õnne!

Suur tänu mälumängu korraldamise eest õpetajatele Ivi Kask, Maire Noormaa, Kalle Lina ja maakondlikule koordinaatorile Heli Kirsile.

Loe lisa

28. novembril toimus Kultuurikatlas  ettevõtluskonkursi Edu ja Tegu kokkuvõtete tegemine. Tunnustatust leidsid meie kooli nelja klassi õpilaste tegemised. Vaata lähemalt.