Koolile omistati Viroli tunnuskiri kui aasta 2020 tervisesõbralikule organisatsioonile

tunnuskiri

29. jaanuaril tunnustas Virol oma tunnuskirjaga meie kooli kui aasta 2020 tervisesõbralikku organisatsiooni. Seekord aasta tiitlit ei pälvinud. Ka nominent on hea olla, kui märgatakse kooli panustamist maakonna tervisedenduse valdkonda.

Rakvere Gümnaasium "Liikuma Kutsuva Kooli Aasta Tegija 2019/2020: Sel kevadel, eriolukorra ajal tuli leida uusi lahendusi õppetöö ja tegevuste korraldamiseks täiesti uues võtmes. Tuli leida see miski, mis aitaks distantsõppeperioodil õppetööst rõõmu tunda nii lapsel, vanemal kui ka õpetajal. Olenemata kodus veedetud kolmest kuust suutis Rakvere Gümnaasium sportike ja liikuma ärgitavate tegevustega jätkata. Oma distantsõppel ellu viidud eeskujuga pälvis koolipere ka Vabariigi Presidendi tunnustuse Parim distantsõppega kohaneja.

Palju õnne!