Õpilaste teadustööde riiklikule konkursile esitatud tööd pääsesid II vooru

Konkursile esitasid 12. a klassi õpilased oma 11. klassis valminud ja kaitstud uurimistööd:

Kristo Ambus ja Gerlin Dreimann „Loomade õppimisvõimet mõjutavad tegurid labürintkatsetes liivahiirte näitel", juhendaja õp. Eve Raja;
Raul Palk „Tuuleenergia ja päikeseenergia tasuvusest eramajapidamises elektrienergia tootmiseks", juhendaja õp. Eve Raja;
Henri Olavi Suomalainen „Teatri ja kooli vaheline koostöö", juhendaja õp. Reet Bobõlski.

Riikliku konkursi parimad selguvad 28.- 29. aprillil Tallinnas toimuval II Õpilaste Teadusfestivalil, kus meie õpilased esitlevad oma tööd posterettekandega. Teadusfestivalil valitakse välja riiklike preemiate ja eriauhindade saajad, mida annavad välja ülikoolid jt teadusasutused ning ettevõtted. Ka külastajad saavad sõna sekka öelda ja oma lemmiku valida!

Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684