Maakonna koolide parimad mälumängurid õpivad meie koolis

XV Lääne-Viru koolinoorte mälumängu võitjad on gümnaasiumide arvestuses meie kooli 12.a klassi õpilased Raul Palk, Liisa-Mai Nurk, Hanna Hunt, Henri Olavi Suomalainen, Janno Sepajõe. 4. koha said 10.a õpilased Ingrid Räästas, Anna-Bret Vehik, Kristjan Raja ja Hendrik Peek.

Põhikoolide arvestuses tulid Kunda Ühisgümnaasiumi 9. klassi noormeeste võistkonna järel napilt II kohale 7.-9. klasside koondvõistkonna koosseisus Eleriin Miilman, Marit Priisalu, Liisa Lehtpuu, Miina Roost, Margareth Villers ja Kristin Siil.

Kiidame!

Maakondliku mälumängusarja korraldajad olid õpetajad Silva Taremaa, Maire Noormaa, Heli Kirsi, Ivi Kask, Kalle Lina.

XVI koolide mälumäng stardib meie koolis juba septembris.

Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684