Toimus TV 10 Olümpiastarti järjekordne etapp

Laupäeval, 28. jaanuaril toimus Lasnamäe kergejõustikuhallis TV 10 Olümpiastarti II etapp. Meie kooli õpilased võistlesid taaskord hästi. Rakvere Gümnaasium hoiab koolide arvestuses kõrget teist kohta. Võistlust juhib hetkel Rakvere Reaalgümnaasium, kellele kaotame vaid 18 punktiga. Meie kooli võistkonda kuulusid: Hanna Liisa Laurits, Hedvig Altmäe, Romary Hang, Miko Meiner, Kaireen Penek, Berit Saar, Kristi Liis Selgmäe, Kris Sipolainen ja Erki Rotka.

Parima tulemuse saavutas Erki Rotka, kes võitis tulemusega 3.11 poiste vanema grupi teivashüppe. Tõkkejooksus oli Erki 10.
Õpilasi juhendab Alar Madilainen.

Kiidame!

Tel + 372 32 23 684, Faks + 372 32 23 684